Mała komoda do sypialni. Wybierz tani i dobry model

Mała komoda do sypialni. Wybierz tani i dobry model

5 lipca, 2023 0 przez Dawid

Pomocnikiem w uporządkowaniu wnętrza pokoju do spania jest mała komoda do sypialni. W zamian za minimalną ilość przestrzeni oferuje sporo miejsca do przechowywania. Jak na podręczny magazynek przystało, swoje miejsce znajdzie tu zapasowa pościel, ubrania, a także ręczniki.

Poszukiwaniom taniej komody do sypialni sprzyja szeroka oferta sklepów internetowych. Meblowi giganci przygotowali dla nas szereg funkcjonalnych, a przy tym pięknie prezentujących się mebli. Chcąc ułatwić wam wybór, przedstawiamy przegląd najbardziej rozchwytywanych modeli ze sklepu marki Mirjan24.

Przechowywanie to obok zapewnienia wygodnego miejsca do spania, jedna z kluczowych funkcji sypialni. Duża szafa to doskonały schowek na odzież, walizki i torebki. W przypadku drobniejszych akcesoriów lepszą skrytką okazuje się mała komoda do sypialni. Ustawiona w kącie, pod oknem lub tuż za drzwiami wcale nie przeszkadza. W zamian za poświęconą przestrzeń zapewnia miejsce na wiele przedmiotów.

Wąska, wysoka, czy niska? Mała komoda do sypialni w obiektywie

Tanie, dobre, a przy tym małe komody do sypialni to zasobna kategoria mebli. Najliczniej występują tu reprezentantki kilku rodzajów. Popularność, przywołanych w tytule komód, wynika ze specyficznych potrzeb naszych domowych sypialni. Niewielkie, często nieustawne, a przy tym ciasne pomieszczenia wymagają zaangażowania wysoce funkcjonalnych mebli.

Prostym sposobem na wyłonienie najbardziej odpowiedniego, do trudnej przestrzeni wariantu jest, sięgniecie po sprawdzone rozwiązania. Kilka przykładów polecanych mebli w dobrej cenie wymieniamy poniżej. Spójrz na nie i zdecyduj, który w największym stopniu spełnia również Twoje oczekiwania.

Wąska komoda do sypialni

Mistrzyni organizowania przestrzeni do przechowywania wzdłuż ciągów komunikacyjnych. Pokochały ją już długie korytarze, ciasne przedpokoje, a teraz przyszedł czas na nieustawne wnętrza sypialni. Dzięki mniejszej niż standardowa szerokości, tego typu meble idealnie mieszczą się pod oknem czy za drzwiami. Doceniają je, również rodzicie, którzy wąskie komody z szufladami do sypialni ustawiają obok niemowlęcych łóżeczek. Zaaranżowana w ten sposób przestrzeń wspiera dbanie o maleństwo. Zapewnia podręczne schowki na pieluszki, kosmetyki i podstawowe ubranka.

Przeczytaj także:  Jak przeprowadzić remont garderoby od A do Z?

komoda-nowoczesna-zitok-100.jpg

Wysoka komoda do sypialni

Jednym z najczęściej wybieranych mebli do sypialni jest wysoka wersja komody. Ten sprytnie zaprojektowany wariant oferuje większą niż zazwyczaj ilość schowków. Dodatkowe szafki lub szuflady to świetna skrytka np. na odzież. Ułożysz tam również bieliznę pościelową, a na górnym blacie pięknie zaprezentują się stylowe dodatki.
Cena wysokiej komody do sypialni nie różni się od jej standardowych bliźniaczek. Weźmy pod uwagę, że wraz z wydłużeniem mebla, zwiększa się również powierzchnia przechowywania.

komoda-z-szufladami-osko-ok4 (1).jpg

Niska komoda do sypialni

Robiąc zoom na małe komody sypialniane, przyjrzyjmy się również tym najniższym wariantom. Te niesamowicie praktyczne meble oferują szafki, szuflady, a często również półki otwarte. Krótsza niż zazwyczaj wysokość nie ujmuje niskim komodom funkcjonalności. W aranżacji sypialni prezentują się stylowo, co więcej zapewniają sporo miejsca do przechowywania.

Jednym z najbardziej rozchwytywanych modeli jest niska komoda do sypialni z szufladami. 2, 3, a często nawet 4 głębokie szuflady stanowią dyskretne schowki na niezbędne akcesoria.

komoda-z-szufladami-dysania-3s.jpg

Bierzemy pod lupę kolory. Poznaj najpopularniejsze komody do sypialni

Za dekoracyjny charakter mebli odpowiada kolorystyka i rodzaj wykończenia. W drugiej ze wspomnianych kwestii wybór zawęża się do połysku lub matu. Z kolei w przypadku kolorów lista jest zdecydowanie dłuższa. Najwyższe miejsce na podium niezmiennie zajmuje biała komoda do sypialni. Najjaśniejsze z palety wybarwień nadaje jej uniwersalność. Ta z kolei sprawia, że śnieżnobiała komoda świetnie komponuje się z każdym wystrojem wnętrza.

Wraz z białą komodą, do sypialni wprowadzamy rozświetlenie, łagodność i sprzyjającą zasypianiu harmonię.

komoda-nowoczesna-purtiko-2d2s.jpg

Drugą pozycję barwnego podium zajmuje komoda do sypialni czarna z designerskim wykończeniem. Głębia koloru potęguje modny efekt aranżacyjny, a oryginalne dekory frontów dodają nutę awangardy. O jakich rodzajach wykończeń tutaj mowa? Najnowsze trendy zdominowały frezy. Najczęściej przybierają postać symetrycznych rowków, w modzie są także delikatne fale. Stylowo prezentują się równie meble z nacięciami w karo lub poprzecznymi pasami.

Przeczytaj także:  Czym jest napęd do roweru

komoda-towiro-wave-100.jpg

Szukasz kompromisu pomiędzy skrajną bielą i czernią? Szeroka gama małych komód sypialnianych oferuje również szeroką paletę szarości. Od jasnych popieli, aż po intensywny grafit – taka plejada możliwości zapewnia nam idealne do naszych sypialni wybarwienie.

 

Artykuł sponsorowany