Legalni bukmacherzy w Polsce

Legalni bukmacherzy w Polsce

30 kwietnia, 2021 0 przez admin

Uzyskanie uprawnień do organizowania zakładów wzajemnych w Polsce to trudny orzech do zgryzienia dla firm bukmacherskich. Procedura wydania licencji Ministerstwa Finansów stanowi żmudny i kosztowny proces, który ma na celu zapewnienie odbiorcom usług maksymalnego poziomu bezpieczeństwa. Ustawa hazardowa z 2009 roku jasno precyzuje wymogi skierowane w stronę firm bukmacherskich. Ile podmiotów posiada obecnie uprawnienia do tego typu działalności? Kto znajduje się na pierwszych pozycjach w rankingu najlepszych bukmacherów? Gdzie znaleźć spis wszystkich legalnie funkcjonujących podmiotów?

Gdzie znaleźć spis legalnych bukmacherów?

Prowadzenie rejestru legalnych organizatorów zakładów wzajemnych stało się domeną Departamentu Gier Losowych, będącego pod egidą Ministerstwa Finansów. Na stronie departamentu znajduje się lista podmiotów wyposażonych w licencję. Z oczywistych względów nie znajdziemy tam jednak informacji o ofercie, ani tym bardziej rankingów porównawczych. Dlatego dużo lepszym sposobem na poznanie, jacy legalni bukmacherzy prowadzą działalność na terenie Polski, staje się korzystanie z informacji na niezależnych serwisach dla typerów, takich jak Zawód Typer. Każdy bukmacher w Polsce wykazuje nieco inny model operacyjny, różniąc się zakresem oferty, ilością dostępnych promocji, a także jakością obsługi klienta i technicznymi aspektami działania serwisu internetowego. Na zawodtyper.pl wszyscy legalni bukmacherzy doczekali się kompleksowej recenzji ich pakietu ofertowego, pozwalając graczom na wyrobienie sobie opinii.

Narzędziem przeciwnym do spisu legalnych bukmacherów, staje się także rejestr nielegalnych domen, które próbują oferować w Internecie swoje usługi. Nowe adresy tego typu pojawiają się w Internecie niemal codziennie, dlatego specjaliści Ministerstwa Finansów zostali zmuszeni do ciągłej pracy reaktywnej i blokowania niebezpiecznych witryn.

Którzy bukmacherzy mogą legalnie działać na terenie Polski?

Kilkanaście podmiotów określanych jako legalni bukmacherzy daje graczom duże możliwości wyboru najlepszej oferty. Najlepszy polski bukmacher to taki, który odpowiada na potrzeby swoich użytkowników, posiada ogromną paletę dyscyplin sportowych i rynków zdarzeń w ofercie, a także bezbłędne środowisko technologiczne dla zapewnienia niezakłóconej pracy systemów. Bukmacherzy, którzy na chwilę obecną mogą legalnie prowadzić działalność organizowania i rozliczania internetowych zakładów wzajemnych, to: STS, Fortuna, Totolotek, LVBet, PZBuk, Betfan, Betclic, Etoto, Forbet, Totalbet, eWinner, BetX, Noblebet, BestBet, Fuksiarz, OKBet, oraz MrBet. Cztery ostatnie podmioty na liście uzyskały licencję niedawno, zatem nie zdążyły jeszcze uruchomić swoich serwisów internetowych.

Gracze mają możliwość wyboru między rozmaitymi propozycjami. Wielu z nich za podstawowy czynnik decyzyjny przyjmuje atrakcyjność oferty promocyjnej. Jednak bonusy per se nie gwarantują jeszcze zadowolenia ze współpracy z wybranym bukmacherem.

Warto odwiedzić stronę zawodtyper.pl, która oferuje szczegółowe recenzje bukmacherów, uwzględniając całościowy obraz ich oferty. Zawód Typer to serwis poświęcony tematyce zakładów wzajemnych w każdym wymiarze- od teoretycznych kwestii budowania efektywnej strategii, po opis metody typowania i ocenę oferty oraz promocji u legalnych bukmacherów. Zawód Typer to portal dla pasjonatów, którym oferuje sprawdzone narzędzia do efektywnego obstawiania.


Artykuł sponsorowany