Rodzaje zakładów u bukmachera Superbet

Rodzaje zakładów u bukmachera Superbet

6 kwietnia, 2021 0 przez admin

W ofercie rumuńskiego bukmachera można znaleźć wszystko, czego oczekuje każdy miłośnik sportu. Począwszy od najpopularniejszej piłki nożnej, przez koszykówkę i siatkówkę, aż po tenis, hokej na lodzie i wiele innych dyscyplin. Nie można przy tym zapomnieć o sportach wirtualnych. Nic więc dziwnego, że tak wiele graczy zwróciło uwagę na Superbet. Zakłady obejmują nie tylko standardowe rozgrywki, ale również duże wydarzenia. Dzięki temu wymagający gracze zostają u bukmachera na znacznie dłużej.

Specjalne zakłady bukmacherskie od Superbet

Jednym z wyróżników oferty Superbet są zakłady specjalne. Pojawiają się one przy okazji wyjątkowo ważnych meczów oraz turniejów. Dotyczy to właściwie wszystkich dyscyplin sportowych. Typerzy mogą w nich wybierać m.in. zdobywców bramek, liczbę żółtych oraz czerwonych kartek czy asy serwisowe. Jest też opcja zakładania się o zwycięstwo w całych rozgrywkach. Co więcej, specjalne zakłady bukmacherskie od Superbet zmieniają się każdego dnia. Wystarczy więc regularnie odwiedzać stronę, aby trafić na coś dla siebie. Z drugiej strony to również okazja do wypróbowania swojej intuicji w dziedzinach, którymi nie interesuje się na co dzień. Korzystne kursy oraz wysokie wygrane z pewnością przekonają do siebie nawet największego sceptyka.

Superbet zakłady Super Mecz i Super Szansa

Stałym rodzajem zakładów u bukmachera jest również Super Mecz wraz z Super Szansą. Pierwszy z nich dotyczy wybranych rozgrywek w dowolnej dyscyplinie. Codziennie wybierane są inne mecze. W porównaniu do zwykłych typów promocja pozwala na zakłady po najwyższym kursie na całym polskim rynku. To oferta, której z definicji nie da się przebić. Super Mecz obejmuje swoim działaniem zakłady przedmeczowe, a także kupony solo, AKO oraz systemowe. Na dodatek regulamin pozwala na łączenie promocji z wydarzeniami w ofercie Super Extra!

Super Szansa to z kolei okazja dla zwolenników odważniejszej gry. Dzięki bonusowi można wygrać nawet wtedy, gdy kupon będzie zawierać jedną pomyłkę. Dotyczy to zakładów multi z przynajmniej 11 zdarzeniami. Jeśli więc któreś ze spotkań nie przebiegnie po myśli typera, nie musi wyrzucać kuponu. Bukmacher wypłaca w takiej sytuacji 10% wygranej z trafionych meczów.

Przeczytaj także:  Kulinarna sztuka recyklingu: jak wykorzystać resztki jedzenia

Zakłady bukmacherskie od Superbet – wysokie wygrane z Super Bonusem

Super Bonus jest chyba najkorzystniejszym rodzajem zakładu u rumuńskiego bukmachera. Z jego pomocą można zwiększyć nagrody za zwycięstwo nawet o 150%! Premia jest kumulowana, co oznacza, że im więcej zdarzeń znajduje się na kuponie, tym większy zysk. Superbet kod bonusowy wymaga jedynie obstawienia zakładu z minimum pięcioma zdarzeniami. Każdy kolejny to dodatkowe 5% bonusu do wygranej. Tak więc kupon z dziesięcioma typami daje 25%, z dwudziestoma – 75%, a z trzydziestoma pięcioma – aż 150%.

Warunkiem dodatkowym jest utrzymanie kursu wynoszącego przynajmniej 1,35 dla każdego zdarzenia. Kod bonusowy Superbet zostanie anulowany w przypadku meczów poniżej wyznaczonej granicy.

Tak interesująca oferta zakładów powinna sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających.

 


Artykuł sponsorowany